Hinnakirja muudatused alates 1. novembrist 2021 ja 1. detsembrist 2021

[29.09.2021]

1. novembrist 2021 jõustuvad muudatused meie hinnakirjas. Kokkuvõtvalt on muudatused järgnevad:

  • Tulenevalt OP Finance AS-i ühinemisest OP panga Eesti filiaaliga osutab alates 1. novembrist liisingteenuseid OP panga Eesti filiaal. Sellega seoses toome OP panga Eesti filiaali hinnakirja liisingteenuste hinnad, mis seni olid OP Finance AS-i hinnakirjas.
  • Tõstame konto avamise ja haldamise tasusid välismaistele äriühingutele ja Eesti äriühingutele mille omanikestruktuuris on mitteresidente. See tuleneb täiendavast töömahust mis on seaduse kohaselt vajalik selliste klientide tausta, äritegevuse jms asjaolude kindlakstegemiseks (nn tugevdatud hoolsusmeetmete kohaldamine).
  • Tõstame pangakontoris tehtavate maksete tasusid. Netipangas tehtavate maksete tasud ei muutu ja see on maksete tegemiseks jätkuvalt eelistatud kanal – rohkem kui 99,9% meie klientide maksetest tehakse netipanga kaudu ja alla 0,1% pangakontoris.
  • Toome hinnakirja uue teenuse – OP Gateway – teenustasud. OP Gateway on tarkvara, mis võimaldab kliendil otse oma raamatupidamisprogrammist saata pangale maksekorraldusi ja saada konto väljavõtteid.
  • 1. novembrist 2021 jõustuva hinnakirja terviktekstiga saate tutvuda siin

Lisaks eelnevale muudame alates 1. detsembrist 2021 arvelduskonto saldo piirmäära, millele pank maksab intressi ja mida ületava osa eest maksab klient pangale tasu, mille eesmärgiks on negatiivsetest intressimääradest pangale tuleneva kulu hüvitamine ja mida kohaldatakse seni kuni Euroopa Keskpanga hoiuseintress on negatiivne. Senise piirmäära 1 000 000 eurot asemel saab uueks piirmääraks 300 000 eurot.